Početna Kontakti

Kontakti

Prodajni centri:

  • ROVINJ
    Ulica Spinè 16, 52210 Rovinj
    tel. 052/803-699 
    e-mail: veleprodaja-rovinj@eurotrade.hr
  • ZAGREB
    Gospodarska ulica 15, 10255 Donji Stupnik
    tel. 01/6531-230 
    e-mail: veleprodaja-zagreb@eurotrade.hr
  • VARAŽDIN
    Miroslava Krleže 1A, 42000 Varaždin
    mob.: 091/ 3830-447
    e-mail: veleprodaja-varazdin@eurotrade.hr
  • SPLIT
    Velebitska 73, 21000 Split
    tel. 091/ 383-0471
    e-mail: veleprodaja-split@eurotrade.hr
  • OSIJEK
    Ulica Hrvatske Republike 19/A, 31000 Osijek
    tel. 091/ 383-0427
    e-mail: veleprodaja-osijek@eurotrade.hr
  • RIJEKA
    Eugena Kovačića 2, TC Andrea
    tel. 091/ 204-7551
    e-mail: veleprodaja-rijeka@eurotrade.hr

Prigovor:

Poštovani partneri, u slučaju prigovora obratite nam se na:

  • prigovor@eurotrade.hr

Odgovor na pisani prigovor dati ćemo najkasnije prvi sljedeći radni dan.

Nabava:

  • purchase_newcontact@eurotrade.hr

Izvoz:

  • export@eurotrade.hr

Pravna služba:

  • pravna-sluzba@eurotrade.hr

Marketing:

  • marketing@eurotrade.hr

Naši komercijalisti i referenti:

Zagreb  email  mobitel
Dora Šimić  dora.simic@eurotrade.hr  091 483 0445
Filip Barišić  filip.barisic@eurotrade.hr  091 483 0432
Hrvoje Delić  hrvoje.delic@eurotrade.hr  091 383 0444
Marko Kasunić  marko@eurotrade.hr  091 383 0426
Ivana Debeljak  ivana.debeljak@eurotrade.hr  091 204 7553
Romano Pavlinović  romano.pavlinovic@eurotrade.hr  091 483 0006
Dominik Čavlović  dominik.cavlovic@eurotrade.hr  01 653 1230
Kristian Novosel  kristian.novosel@eurotrade.hr  091 483 0421
Martina Pilaš  martina.pilas@eurotrade.hr  091 383 0431
Vedran Andrišić  vedran.andrisic@eurotrade.hr  091 483 0402
Filip Vuk  filip.vuk@eurotrade.hr  091 483 0410
Marija Jambrešić  marija.jambresic@eurotrade.hr  091 610 8285
Goran Bolanović  goran.bolanovic@eurotrade.hr  091 483 0449
     
Osijek  email  mobitel
Denis Jeger  denis.jeger@eurotrade.hr  091 383 0427
Vedran Babić  vedran.babic@eurotrade.hr  091 383 0439
     
Varaždin  email  mobitel
Andreja Kos  andreja.kos@eurotrade.hr  091 383 0447
     
Split  email  mobitel
Lidija Kekez  lidija.kekez@eurotrade.hr  091 383 0469
Marko Bartulović  marko.bartulovic@eurotrade.hr  091 383 0471
Vedran Curać  vedran.curac@eurotrade.hr  091 383 0470
     
Rijeka  email  mobitel
Edi Lipović  edi.lipovic@eurotrade.hr  091 204 7551
     
Rovinj  email  mobitel
Dražen Obuljen  drazen.obuljen@eurotrade.hr  091 383 0472